Slza

Slza

Skupina Slza o sobě dala poprvé vědět v říjnu roku 2014, kdy veřejnosti představila debutový singl Lhůta záruční, který se záhy stal hitem a zařadil se mezi nejúspěšnější videa na YouTube. Od té doby Petr Lexa a Lukáš Bundil přispěli do českého éteru dalšími dvěma hity Celibát a Katarze, které se všechny dostaly do TOP 5, a posbíraly několik prestižních cen. Důležitý milník přišel s jejich debutovým albem Katarze, které záhy po vydání získalo nečekaně rychle vzácné ocenění multiplatinová deska.

To je jen drobný výčet úspěchů této výjimečné popové formace, která za loňský rok absolvovala desítky živých vystoupení, na kterých přesvědčivě dokázala přenést emoce a energii mezi své fanoušky. Není tedy s podivem, že jejich koncerty se vyprodávají neuvěřitelnou rychlostí.

V roce 2016 Slza dál pluje na úspěšné vlně a vedle vyprodaného KATARZE TOUR 2016, sbírá jedno ocenění za druhým. Tři nominace získala také v Hudebních cenách Anděl. Mimo to představila další úspěšný singl Fáze pád a hymnu festivalu Léto lásky, kterou jsi s ní zazpívali nejoblíbenější čeští interpreti.

Sledujte Slzu na

Videoklip Fáze pád

Slza

Slza

Slza

Partneři

ŠiklandTV Nova